La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1336 Culés

1

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Nowy dyrektor TVP prowadził dziennik telewizyjny w stanie wojennym.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awomir_Zieli%C5%84ski_(dziennikarz)

0

@ObiwanKenobi
No i co w związku z tym?

1

@norbi77 to że wtedy telewizja również była sterowana z władzy, czyli to co zarzucano pisowi. Nie przystoi taka lepsza zmiana , tyle. Miała być lepsza a gość już z marna reputacja komuszą

0

@mmaciass
Nie żyj przeszłością. Oceniasz kolesia po pracy, którą wykonywał 40 lat temu.

0

@norbi77 no właśnie to. Porównywali wiadomosci do komunistycznego dziennika a teraz sami zatrudnili dyrektora, który ten dziennik prowadził. To są te nowe standardy?

0

@norbi77 no to za rok Holecka wraca

0

@ObiwanKenobi
To, że prowadził kiedyś dziennik, nie oznacza, że teraz będzie tak samo...zaskoczę Cię, ale świat się zmienił od tamtej pory.

2

@norbi77 świat może tak, ale ku.wa zawsze zostanie ku.wą. Zresztą patrząc na jego poczynania od tamtej pory jednak się nie zmienił.
Rozumiem, że za 2 lata to będziesz też bronił Kłeczka.

3

@norbi77 Chyba nie rozumiesz jak to działa, za komuny do głosu w mediach nie dopuszczali absolutnie nikogo kto miał jakiekolwiek wątpliwości w słuszność systemu, a już w szczególności w tak newralgicznym okresie jak stan wojenny. To że gość dostał pracę w publicznej telewizji w tamtym reżimie już go powinno do końca życia skreślać z jakiejkolwiek pracy w administracji po upadku komuny.

To nie jest sytuacja w której jakiś młody gość coś ukradł czy kogoś pobił i można zapomnieć, to jest sytuacja w której zindoktrynowany przez komunistów aparatczyk który powinien gnić w pierdlu albo na banicji zostaje dyrektorem "nowego wolnego TVP"

0

@ObiwanKenobi
Nie znam kolesia i może masz rację, a może nie. Czas pokaże.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?