La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1972 Culés

4

Już od nowego roku, tak będzie grać Barca Xaviego :P

4

@norbi77 weź, bo się rozpłacze i na co to... :[

0

@arasz1819
Chłopaki nie płaczą :)

0

@norbi77 no to mów mi Magda

1

@arasz1819
Dobrze Madziu :D

0

@arasz1819 ja nie pamiętam tych czasów a też mi się chce płakać jak na to patrzę (że względu na to że tego nie widziałem i nie grają teraz chociaż w połowie tak dobrze jak w tamtym czasie)

0

@norbi77 Gry dchemstycznej nie oczekuję, bo mamy na tyle dobrych piłkarzy, że sama gra pozycyjna powinna wystarczyć. Moim zdaniem problem leży po prostu w strukturze gry drużyny, który został zmieniony poprzez przyjście dwóch piłkarzy. Joaos. Moim zdaniem tylko jeden z nich powinien być na boisku, to raz, dwa struktura oressingu musi się zmienić oraz ustawienie zespołu w obronie niskiej, albo inaczej - zadania pomocników w asekuracji przestrzenii. Od czasów Valverde dalej się borykamy z tym problemem.

3

@DragonxNF macie czego żałować, pożyjecie trochę dłużej, ale oglądanie tamtej Barcy to był raj dla kibica :]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?