La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

7

Chyba PiS i Andrzej Duda friendship ended ^^
Zaraz jeszcze będą nazywali pana prezydenta agentem Tuska ^^(edit:warto zwrócić uwagę na słowa Patryka Jakiego "Współpracownicy Pana Prezydenta mówią, że on nic więcej nie zrobi bo…się obraził, że nie uwzględniono jego propozycji personalnych w TVP. Moich też nie uwzględniano, co więcej miałem w TVP „BAN” na ponad rok(za krytykowanie uległości PMM wobec UE)."rzeczywiście TVP było niezależne ^^


@Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca @hayek @Comentateiro @macio_944

4

@tomek8756 No Duda musiałby kompletnie na łeb upaść, żeby teraz dalej dawać sobą sterować z tylnego siedzenia. Ma okazję zapunktować na przyszłość

5

@Ptasior Prawda:p
Jako ciekawostkę dodałem komentarz Patryka Jakiego "Współpracownicy Pana Prezydenta mówią, że on nic więcej nie zrobi bo…się obraził, że nie uwzględniono jego propozycji personalnych w TVP. Moich też nie uwzględniano, co więcej miałem w TVP „BAN” na ponad rok(za krytykowanie uległości PMM wobec UE"
Rzeczywiście, TVP było niezależne, uczciwe :)

3

@tomek8756 Ja od zawsze byłem MimoWszystkoDuda

0

@tomek8756 dzięki temu TVP wygrał wybory

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?