La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1002 Culés

3

Kończymy ten rok z wygraną grupą w LM (ostatni raz udało nam się to w sezonie 19/20) i niezłym losowaniem w 1/8.

Na razie nie mamy na co narzekać. Xavi spokojnie poprowadził drużynę do top4 w La Liga i mamy bezpieczne 3 pkt przewagi nad piątym Bilbao na koniec roku.

Co więcej dalej jesteśmy w grze o Puchar Króla i Superpuchar Hiszpanii.

Dodatkowo, nie wiem czy wspomniałem, ale wygraliśmy grupę w LM.

@Comentateiro powoli należy pomyśleć o przedłużeniu umowy z Xavim na kolejne lata.

2

@mekston myśle, że warto jeszcze raz wspomnieć, że wygraliśmy grupę LM żeby do wszystkich dotarło

1

@mekston Czy ja nie prosiłem, żebyś przestał drażnić moje skołatane Xavim nerwy?
Cos mi tam miga w pamięci

1

@Comentateiro ale jakies podsumowanie pierwszej części sezonu trzeba zrobić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?