La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

1

Ktoś dołączy?

Ruda wrona, orła nie pokona!
Ruda wrona, orła nie pokona!

konto usunięte

2

@Comentateiro Ile można o tym Tusku..

0

@Comentateiro Problem jest taki że nasze orły zostały wybite. Teraz elita to jest co najwyżej orzeł sowieticus z Moskwy wystrugany przez kiszczaka z jaruzelem. Tu muszą młodzi dojść do władzy a nie ci sami co ponad 30 lat temu radośnie pili za "zdrowie pana generała".

1

@TheNekro94 @Comentateiro o walkach ptaków tutaj

1

@Comentateiro wyglada na to ze pis będzie przedstawiał się tylko w sposób negatywny.W oarlamencie wychodzą na buraków.W komisjach nie da się diedzueć obok nich bo tylko krzyczą;) a teraz na swuęta orezydent westuje podwyżki.Gratulacje strategii.Teraz jest wysyp memów z duda ze wetuje podwyżki.Wychodzą na hamulcowych bribiących szczujni która warta jest dka pisowców sporo % głosów.Nie widzę tysiąców ludzi na ulicach z poparciem dla pisowców i tak naorawdę są sami.Dzienikarze pap powuedxieli że nie chcą mieć irzędników pisiwskich tylko chcą w spokoju pracować aby dawać niezależne newsy.A tusk poeiedział aby nauczyciele pielęgniarki się nie martwily poradzą sobie.Kiedyś pis miał bakans pomiedzy jadę i dawanie 13 i 14 teraz odbiera podwyzki i wychodza na burakow w parlamencie.Ludzie masowo nie wyjdą bo distali 13 i 14 i 800+. Bedą miec ich gdzieś.dla pusu to słaba strategia...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?