La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1386 Culés

8

LeBron za kilka dni będzie miał 39 lat.Ciężko znaleść drugiego sportowca który miałby prime przez całą kariere.Można go nie lubić ale jest nieprawdopodobny.


1

@Encore Jordan, Messi, Brady, Mayweather.

0

@SonBarcaGokuComeBack Messi i Jordan jednak krócej grali niz LeBron.James w wieku 39 lat wciaz jest topowy a Jordan juz nie gral w jego wieku (na powaznie)a Messi raczej juz gra for fun.Toma nie ocenie bo nie interesuje się nfl a Floyda nie biorę tu pod uwage bo chodzi o sport stricte druzynowy.

0

@Encore Dokładnie. Sam uważam, że Leo Messi mógłby dalej grać w Europie i robić świetne statystyki ale niestety odszedł do MLS na emeryturę więc tak jakby wypisał się z poważnej piłki - moim zdaniem za wcześnie ale to jego sprawa, czuł, że osiągnął wszystko więc poszedł dalej się bawić, mieszkać w świetnym miejscu i zarabiać pieniądze ale faktem jest, że przez tą decyzję ludzie też inaczej na niego patrzą. Każdy wie, że GOAT totalny ale w tym momencie na emeryturze w Miami.

konto usunięte

0

@Encore Szacun, drugi najlepszy w historii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?