- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1719 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1719 Culés
2
Ciekawostka o Lotrze
Aragorn ma w żyłach krew conajmniej 3 ras.
Majara przez związek Meliany i Thingola
Elfa przez związek Berena z Luthien
Człowieka od Idrill i Tuora.
Jest tez możliwe że ma tez krew Valarów od pokrewienstwa Meliany oraz Yavanny a to przez siostre tej drugiej czyli Vane.
Innymi słowy wsród smiertelników Aragorn był bezapelacyjnie topka. Można go stawiac obok Berena i Hurina :)
2
@Sulimo to jakos zbiorowo go robili?
0
@Sulimo Pff... mieszaniec jakiś
0
@Lanosss Rozrysowałbym ci ale i tak bys nie zrozumiał
@Kgorecki2500 Napewno jedna z najpotęznjejszych postaci z uniwersum a na pewno wsród smiertelnikow
1
@Sulimo Tyle, że Valarowie, czy Majarowie w swoich prawdziwych postaciach nie mieli krwii, więc średnio można mówić o jakimś realnym pokrewieństwie. Meliana o ile się nie mylę przyjeła formę elfa.
1
@Sulimo Wśród śmiertelników 3 Ery na pewno najpotężniejszy, ale ogólnie w 1 Erze wszystko było potężniejsze, nie mówiąc już o elfach.
1
@TheNekro94 Oj to na pewno patrzac chociażby na Berena i Hurina
@DonCarletto Tyle ze w formie cielesnej przypominali elfów. Więc jednak można o tym mówic. No ale mniejsza o to.
Aragorn to wybitnie potężna postac jak na standardy ludzkie
0
@Sulimo Po prostu przyjmowali formy elfów, więc była właściwie elfem. Inaczej nie mogłaby mieć potomstwa.
1
@DonCarletto To jest dobry argument. Przyjmuje. Mniejsza o to. Viggo spokojnie mógłby oskara dostac
1
@Sulimo Tak, Viggo dawał świetny vibe.