- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1097 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1097 Culés
2
Tonący brzytwy się chwyta. Spadły wyświetlenia, spadło zainteresowanie, to Borek zaprosił gościa, który to wszystko poprawi. Czy to czas na zapraszanie kontrowersyjnych osobników z najczęściej klikanym nazwiskiem? To przyjdzie pora na Kapelę, albo innych oszołomów. Kanał ściekowy. Tak jak nie lubię Stano, tak widać ile znaczył dla tego kanału i jaką robotę robił.
1
@P33ck Pszczółka Maja Staśko.
1
@P33ck @FcPortoFan1999 oglądaliście ten dzisiejszy odcinek? Warto?
6
@P33ck Przecież Stanowski robił dokładnie to samo, zapraszał Staśko, Najmana, Kapele xdd i to gówno im przynosiło największe wyświetlenia
0
@Luciano99 I przy okazji miał kilka pomysłów na nowe programy, w przeciwieństwie do reszty. I samo nazwisko Stanowskiego to już było + do wyświetleń.
1
@P33ck Może tak, ale zarzuciłeś Borasowi, że zaprasza kontrowersyjnych ludzi, żeby podbić wyświetlenia, podczas gdy Stanowski robił dokładnie to samo. To dzięki niemu takie posrane twory jak Staśko i Kapela dostały walki i zarabiają dobry hajs
1
@Luciano99 a tak na powaznie: wiedziales kim jest Staśko lub Kapela przed ich potyczkami ze Stanowskim? Bo ja nie.
0
@Luciano99 Ja się zgadzam z tym, że Stano zapraszał głupszych od siebie, żeby ich wyjaśniać, bo z mądrzejszymi miał problem, ale już pomijam to wszystko, tylko piję do samych wyświetleń. Nazwisko Pola czy Smoka nie robiło takich wyświetleń, jak Stano, choćby każdy z nich wstawił taki sam filmik, z tym samym gościem, to najwięcej wyświetleń miałby film z Krzysiem. Promował idiotów, ale też widać było, że zarabiał dla kanału najwięcej.