La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

0

Coś w tym jest, że w dawnych czasach bylo wiecej pilkarzy o ogromnym talencie, chociazby w takiej Barcy miałeś full sklad takich zawodnikow ale nie tylko w Barcy a teraz? Większość to przeciętniacy poza jakimiś Mbappe, Bellinghamami i kilkoma innymi a z Barcy to ciężko kogos wymienić

konto usunięte

1

@Faro Mi bliżej tej drugiej strony i uważam, że nie doceniamy należycie obecnego pokolenia. Może na pierwszy rzut oka nie wygląda to aż tak dobrze, ale oceniamy ich względem legend, a nie każda legenda właśnie wykazywała od młodości proporcjonalny talent.

0

@Khajio Ale mi nie chodzi o pilkarzy Barcy tylko a o inne kluby i taka posucha jest z tymi talentami, wszyscy po prostu sa więźniami taktycznymi i nie ma tych magików co kiedyś

konto usunięte

0

@Faro Ja też mówię o innych klubach. A co do magików i taktyki, to masz trochę racji, ale też nie zawsze świadczy to o gorszym i mniej licznym pokoleniu. Magicy dalej są, ale ciężko być skrajnie efektowny w nastawionej na efektywność piłce.

Za to problemem dzisiejszej piłki dla mnie są transfery z gatunku "brać znanego nastolatka, a nóż wypali za kilka lat". Ta postawa zabiła wiele talentów, które dziś latają po losowych wypożyczeniach. Taki Darvich dziś pewnie myślałby o debiucie w Bundeslidze, w Barcelonie nawet nie jest blisko i sporo mówi o jego problemach z aklimatyzacją.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?