- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
3
Te staty są mocno zabawne patrząc na to jaki vibe panuje wokół Barcelony i jak to wygląda w wielu meczach. Najgorsza jest dla mnie jednak ta skuteczność - jeśli strzelasz bramki, to wprowadzasz też spokój do innych formacji i zupełnie są inne odczucia na boisku, jak i po meczu.
https://zapodaj.net/plik-bEpuPDrKEz
0
@macio_944 Staty to sobie można wsadzić wiadomo gdzie. Natomiast fakty są takie, że większość naszych meczów to zwykłe męczenie buły
4
@MesQueUnClub96 Ale to męczenie buły może wynikać właśnie z braku skuteczności, bo wykorzystywanie okazji i strzelanie bramek daje Ci pewność, która niweluje "męczenie buły". A statystyki jednak pokazują co jest dobre, lub złe w drużynie i dają jakiś obraz - staty nie biorą się z niczego.
0
@macio_944 No ja jednak będę się upierał, że dopóki nie nauczymy się kontrować, to ciężko będzie nam w Europie. W tym elemencie jesteśmy tragiczni. Co do skuteczności to wiadomo, też musimy to poprawić. Mamy trzy miesiące, nie ma co się pieklić teraz na naszych zawodników czy Xaviego, bo i tak żadnych zmian na ławce nie będzie. W połowie marca wszystko będzie wiadome.
2
@hayek Zabawne, że to umieliśmy za czasów Enrique, potem Valverde (mimo, że było mnóstwo innych błędów). A potem stopniowo to słabło...
Ogólnie Barcelona nigdy nie umiała bronić jak to robi np. Real. Real potrafi być dominowany, a wyjść z pojedynku zwycięsko. Zdominowana Barcelona zazwyczaj albo kończy mecz szczęśliwym remisem, albo bolesną porażką. Więc pewnie w Barcelonie wychodzą z założenia, że trzeba za wszelką cenę dominować, narzucać swój styl gry etc. I ja to nawet szanuję i uwielbiam takie podejście. Niestety realia nam pokazują, że nie jesteśmy w stanie już tak grać (przynajmniej na razie) jak kiedyś.
1
@macio_944 Zerknąłem i natchnęło mnie to optymizmem na drugą część sezonu :)
0
@SonBarcaGokuComeBack Bo z Barceloną nie jest tak źle jak to niektórzy potrafią tutaj pisać, ale nie jest tak dobrze jak to wielokrotnie też mówili w Barcelonie, czyli "nowa era", "graliśmy dobrze" etc. Prawda jak zwykle po środku :)