- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
176
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
0
Prusy czekają od Svena Hannawalda 2002 na zwycięstwo w TCS,może Niemiecki Andrzejek Wellinger zakończy tę posuchę?
0
@FcPortoFan1999 albo sie w Austrii wysypie jak często Niemcy mieli
1
@FcPortoFan1999 Ryoyu ich pogodzi
0
@Ptasior albo równy Austriak Kraft
0
@mekston Innsbruck i skocznia w Bergisel jest mniej podobną traumą jak dla Porto wizyta na Angielskim boisku. @Ptasior On już wygrał dwukrotnie,niech sobie da Japońskiego siana.
0
@mekston Kraft nie wygra. Chyba że gapa odwołają
0
@mekston Kraft w Ga-Pa poza drugą serią
0
@MesQueUnClub96 @Popitek12 może czas na przełamanie? On już zna smak wygranej w T4S
0
@FcPortoFan1999 no mają chyba najmocniejsze argumenty od czasów wygranej Hannawalda, jest Wellinger w świetnej formie, Geiger tak samo, do tego mocny Paschke. Osobiście chciałbym by wygrał Wellinger albo Kobayashi bo obu bardzo lubię, za Kraftem za to średnio przepadam.
Ryoyu się nawygrywał to z tej dwójki może być Andreas tym razem.
0
@FCBMati10 Jak w tej edycji nie wygrają to tak troszkę wątpię aby w najbliższych latach mieli podobną szansę.
0
@FCBMati10 Paschke już za dużo traci
0
@mekston @MesQueUnClub96 Tymczasem najlepszy wśród Polaków jest Kamil Stoch(zapomnijmy o jego pozycji po 1 serii)
1
@FcPortoFan1999 racja, Szpaku mawiał ,,jak nie kiedy to teraz".
@mekston aktualnie tak ale to jednak długi turniej z inaczej liczonymi punktami także nic straconego, chociaż sam wątpię by miał coś więcej zdziałać
1
@FCBMati10 Darek Szpakowski,wiedział co mówi.Jeśli Prusacy poradzą sobie ze swoją koszmarną skocznią w Innsbrucku to ten który będzie liderem przed Bischofschofen,powinien tego dokonać.
1
@FCBMati10 nie jest w takiej formie i historycznie od takiej straty nikt nie wygrał T4S
1
@mekston wiem o tym, to co napisałem to bardziej by pasowało przed zawodami, niemniej jest Wellinger bo Geiger w drugiej serii zawiódł. Teraz będzie koszmar Krafta (Ga-Pa) a potem niezbyt lubiany przez Niemców Innsbruck. Zapowiada się ciekawie
1
@FCBMati10 tylko trójka się liczy po Oberstdorfie