La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

1

To co Vlaho do Barcy bo potrafi się przepychać?

1

@takisobiektos Nie, ale z ligi włoskiej taki Lautaro mógłby przyjść.

0

@Ptasior A ściągniesz mu drugą 9? Taką jak Dżeko/Lukaku/Thuram która na niego będzie robić?:d

konto usunięte

0

@takisobiektos Ja bym wziął Lukaku, bo kilka lat później to zgniłe jajko trafi na emeryturę do Realu za kupę kasy.

1

@takisobiektos Jest Lewy przecież. Jeszcze rok/dwa i tak będzie u nas grał.
Apropo Dzeko to świetny grajek, a niedoceniany bardzo. Trochę chłop nastrzelal w karierze

0

@takisobiektos Gratulacje - wygrałeś nagrodę najgłupszego komentarza dnia. W nagrodę dam Ci herba, bo odwracanie kota ogonem wyszło Ci fatalnie.

0

@Rewolucja123 Nie nie tą nagrodę zostawiam tobie;/ Bo Vlaho się tak genialnie przepycha ze 38letni Giroud robi lepsze liczby w Seria A;

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?