La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1166 Culés

4

Chyba dopadła mnie starość bo z roku na rok coraz mniej mam ochotę obchodzić Sylwestra, aż w tym roku entuzjazm osiągnął okrągłe 0 i stwierdziłem, że nigdzie nie idę. W sumie to ma być przyjemność, a nie obowiązek, więc bez sensu coś robić na siłę.

2

@MesQueUnClub_87 napij sie pan herbatki. Nigdy nie żałowałem, że się napiłem herbatki, a wiele razy żałowałem że się nie napiłem.

1

@Szklaner No tak zrobię, dobra herbatka zawsze top.

2

@MesQueUnClub_87 Ja od 2014 nie obchodzę sylwestra. :D
Po prostu bardziej wolę wybrać się na impreze karnawałową lub andrzejki, niż (w mojej opinii) przehajpowany sylwester.

1

@MesQueUnClub_87 nie jesteś sam, mam podobne podejście co @Ojciec5tkidzieci. Sylwester od wielu lat już dla mnie jest najzwyklejszym dniem w roku.
Chyba jestem stary już :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?