- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1437 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1437 Culés
21
Właśnie w Informacjach mówili o poyebanych zyebach, którzy przed Sylwestrem odpalili petardy pod schroniskiem dla zwierząt...ot tak, dla hecy...
I takich zyebów na świecie jest pełno...nawet tutaj znajdzie się kilku...żałosne.
2
@norbi77 A skąd wiesz kto to zrobił i że dla hecy? A może to na przykład zrobili jacyś ekoaktywiści aby podgrzać atmosferę i wywołać dyskusję i jakieś reakcje władzy? U nas często przepisy się zmienia pod publiczkę pod wpływem jakichś głośnych wydarzeń.
2
@maroon W jakimkolwiek celu ktos to zrobil to trudno nazwac go inaczej niz @norbi77
9
@norbi77 Wymienisz nazwy tych użytkowników? Bo dosyć często przeglądam La Ramblę i nie widziałem, żeby ktoś namawiał do strzelania pod schroniskiem dla zwierząt. Chyba, że masz na myśli tych, którzy byli za tym, że powinno się strzelać w Sylwestra. Ale to raczej nie jest równoznaczne z odpalaniem petard w pobliżu schronisk.
0
@maroon
A co ta głupie tłumaczenie?
Wywołać reakcję u władzy takim zachowaniem? To świadczy tylko, że niczym się nie różnisz od tych kretynów, skoro szukasz tłumaczenia.
0
@Barcanajlepszyteam
Mam na myśli tych, którzy tutaj pisali, że gdzieś mają zwierzęta i będą nawalać ile się da.
Chodzi o brak empatii i zrozumienia.
1
@norbi77
Zgadzam się. Najgorsi są Ci, którzy nawet nie potrafią zrozumieć drugiego człowieka, który pracuję zdalnie w domu i dostaje migreny od szczekającego psa sąsiada. I tak około 330-340 dni w roku.
Zero empatii i raczej trzeba będzie w administracji załatwiać usunięcie tego zwierzaka z mieszkania.
3
@SawneyBean
Czy to wina psa, czy właściciela?
Idąc tokiem rozumowania niektórych "potrenuj" pracę w trudnych warunkach...np zainwestuj w słuchawki.
2
@norbi77 Ja szukam tłumaczenia? Napisałeś że ktos to zrobił dla hecy,a ja wymieniłem tylko inny potencjalny powód takiego czynu. Ot tyle.
0
@norbi77 Jeden dzień w roku to wg cb dużo dla zwierząt? Naprawdę jedna noc wybije połowę populacji zwierząt? Na 365-366 dni w roku to jest nic.
1
@norbi77
To wina właściciela. Jeśli nie potrafi wychować zwierzaka - nie powinien w ogóle go posiadać. To chyba oczywiste?
Tak samo jak winą właściciela/odpalającego fajerwerki jest to, że zwierzęta się boją.
0
@AlexDark00
Kolejny, który nie kuma o co chodzi...nie ma problemu o walenie o północy, tylko o to, że są zjeby, które napindalają kilka dni przed i kilka dni po Sylwestrze.