- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 672 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 672 Culés
0
"Mówi Cezary Kucharski, kiedyś menedżer Lewandowskiego, który od Znicza Pruszków doprowadził piłkarza do Bayernu Monachium. Dziś są wrogami, ich spory zakończą się na sądowej. – Ja nie żałuję, że Robert nie trafił do Madrytu. To on [Lewandowski] chciał iść do Realu. Ja nie. Real posłużył do podbicia stawki w Bayernie" - to już wiem czemu lewy w pierwszym sezonie zrobił pozory, a teraz tak kulawo gra:D
1
@Pawci023x O Ja,Kucharski XD.Z niego lepszy był piłkarz niż Agent.
2
@Pawci023x Co ten Kucharski pier**li? Przecież Lewy otwarcie mówił, że był Real na rzeczy i to dwukrotnie, ale wybrał po prostu lepsze projekty sportowe. Wtedy było nietykalne BBC, potem też był Benzema, w Barcelonie nie było nikogo i Lewy został gwiazdą.
3
@Pawci023x "To on [Lewandowski] chciał iść do Realu. Ja nie. Real posłużył do podbicia stawki w Bayernie"
To jakieś zaprzeczenie samego siebie?
Skoro w pierwszym zdaniu wskazuje że Lewy jednak chciał iść do Realu, a potem pisze, że "Real posłużył do podbicia stawki w Bayernie".
1
@Pawci023x Lewandowski chciał iść do Realu, ale byłby zmiennikiem Benzemy. Dlatego nie odszedł.
0
@Bobo25 wiesz pewnie działało to na tej zasadzie, że jak chce kogoś real to nagle ten zawodnik zyskuje na wartości jednak, ale mam wrażenie że jakby naprawdę chciał tam iść to poszedłby .. chociaż tam było BBC więc może rzeczywiście nie było dla niego halo żeby być częściej na ławce niz w Bayernie, do tego bundesliga to jednak znana mu liga była - wybrał rozumem nie sercem
1
@Pawci023x " ale mam wrażenie że jakby naprawdę chciał tam iść to poszedłby .. "
Jeszcze musiała się zgodzić na to druga strona (klub, Real). Nawet jeśli chcieli (Real) to może kwestie finansowe stały na przeszkodzie, albo Bayern też swoje pewnie do gadania miał.
Mi tylko chodzi o słowa Kucharskiego, który w pierwszym zdaniu mówi że Lewy chciał tam iść, a w trzecim mówi, że to było tylko na podbicie kontraktu w Bayernie. To albo jedno albo drugie.
0
@Bobo25 no tak, mógł to też być element negocjacji,koniec końców, wyszło na dobre raczej, no szkoda tej zp