La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

6

Jeśli dzisiaj znowu będzie męczenie buły, to już wiemy, że to wina murawy.
No, ewentualnie kontuzje Cancelo i Gaviego utrudniły taktykę na tego arcyciężkiego i niewygodnego rywala z 3 ligi, bo Ci będą grali jak o życie i nieważne, że niektórzy z nich pewnie jeszcze na 6 rano do pracy idą...ten mecz nie będzie łatwy jak się niektórym wydaje...oj nie...

2

@norbi77 każda drużyna jest wymagająca, taki jest dzisiejszy futbol

1

@norbi77 Ten mecz powinien być wygrany bez trenera. Jak przegramy, to tylko i wyłącznie piłkarze ponoszą odpowiedzialność za to. Szanujmy się, ale to jest trzecioligowiec.

0

@Pedri16Future
Jasne, szczególnie z 3 ligi dla drużyny, która gra w LM...choć poziomem z LE.

0

@Rewolucja123
W tym meczu połowa rezerw powinna na luzie ich pyknąć, a Ci ważniejsi spokojnie odpoczywać, tyle tylko, że nikt nie wie jak ma grać w pierwszym zespole, a co dopiero z rezerw.

1

@norbi77 Od 4/5 lat tak jest i co każdy trener, który wtedy prowadził Barcę jest łakiem?

1

@norbi77 Bez znaczenia. Tam 7-8 będzie z pierwszej drużyny napewno. Oni indywidualnie powinni umiejętnościami ich rozjechqć. Nawet jeżeli to rezerwowi wyjdą z pierwszej drużyny, to dalej - jakościowo są na wyższym poziomie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?