- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
91 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
3
Wychodzimy w połowie rezerwowym składem.
Według przepisów zagrać może maksymalnie 4 piłkarzy rezerw.
Gdzie 2 już gra. A 2 pewnie chciałby wpuścić w 2 połowie przy dobrym wyniku...
A na La Bambie lament że nie wyszliśmy drużyną rezerw i że przy Xavim nikt nie dostaje szansy :) Eh...
4
@PatrykBarca wszystko fajnie ale bronić Xaviego za cokolwiek w obecnym stadium tego zespołu jest śmieszne
1
@Faro Ja podaję fakty.
Jest duża różnica między bronieniem , a przywalaniem się o wszystko bez sensu.
0
@Faro Można mieć pretensje jedynie o De Jonga. Ale plan jest pewnnentaki aby zagrał 45min. W drugiej wpuścić kolejnych 2 młodych przy korzystnym wyniku aby mieć ciągle kontrolę.
0
@PatrykBarca 1. Maksymalnie w tym samym czasie może grać 4 piłkarzy.
2. Gdzie Ty widzisz 2 piłkarzy rezerw na boisku?
0
@PatrykBarca Ale 4 w wyjsciowym składzie czy ogolnie w meczu?
0
@PatrykBarca jak de Jong dozna urazu w tym meczu to zaczynam Xavi out. Decyzja o jego grze w takim meczu jest absurdalna.
0
@arasz1819 No jest niezrozumiała i dziwna. Ale no może to plan żeby zamknąć mecz w 45. Potem dać Casado.
1
@Dankho94isback Fermin i Font. Fermin mimo ze gra w 1 druznie. To zarejestrowany jest w rezerwach i liczy się jako taki pilkarz.
0
@PatrykBarca według transfermarkt Fermin jest w 1 drużynie a nie w rezerwach, poza tym nic nie stałoby na przeszkodzie żeby w tym samym czasie na boisku był Fort (a nie Font), Fermin, Casado, Vitor, więc Twoja argumentacja jest inwalidą.
Komentarz usunięty
0
@PatrykBarca najpierw naucz się prawidłowo oznaczać, albo może w sumie zacznij od poznania nazwisk piłkarzy drużyny której kibicujesz :)