- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
0
Rozjedziemy ich 1-0. Brawo nawet z 4 ligowcem gramy „swoje” co musi się jeszcze wydarzyć żeby wyrzucili denzela ?
0
@VeB 1899 ty mecz oglądasz?
0
@Pedri16Future No oglądam i co ? Posiadaniem piłki nie wygrywa się meczu, nie mówiąc o tym że jest 0 pomysłu na grę, skrzydła nie istnieją, brakuje strzałów z dystansu ..
0
@VeB 1899 weź idź być śmieszny gdzie indziej. Ciśniemy ich, ale nie ma komu strzelić. Co ma Denzel wejść i za nich strzelać?
0
@pioz123 ciśniemy ich tak że przy jednej kontrze czy błędzie mamy remis z 4 ligowcem ? Takie mecze powinno się rozstrzygać w 1 połowie
0
@VeB 1899 no i mieliśmy sytuacje na jakieś 3 czy 4 bramki. Jedna nieuznana, Raphinha też mógł strzelić. Impotencja strzelecka to nie wina trenera, tylko zawodników.
0
@pioz123 i co kolego ? Sytuacje sytuacjami, ale koniec końców męczarnie z 4 ligowcem do końca meczu, i wygrana 1 golem.
0
@VeB 1899 no dobrze, ale gdzie tu wina "Denzela", kolego? Bo moim zdaniem to wina naszych wspaniałych kopaczy.
0
@pioz123 a czy mamy coś do zaproponowania po za nudnym i bezsensownym podawaniu piłki wszerz boiska, i zerowym zaskoczeniu przeciwnika ?
0
@VeB 1899 a czy ktoś wychodzi na pozycję za linię obrony poza Ferminem, Raphinhą i może czasami Ferranem? Nikt! Nie ma żadnych prób. A nawet jeśli są, to pojedyncze w meczu. To co mamy grać, jak nie wszerz i próbować dośrodkowań?