La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

1

Fajny ten sędzia taki niezainteresowany polityką, ogólnie to fajne te igrzyska ciekawe co się dzieje po za sceną czego nie widzimy.


0

@urbipl ale w czym jest problem ? Czy Wąsik i Kamiński nie złamali prawa ? Są niewinni ?

konto usunięte

0

@urbipl kurcze niby z Tomaszowa a pisowiec
Szkoda ,bo mam tam sporo znajomych

8

@urbipl Przecież apolityczność sędziów to zupełna fikcja.

0

@MarioVeB! No szkoda jakoś będę musiał z tym żyć.

konto usunięte

1

@urbipl ty serio myślisz ,że sędzia nie może miec poglądów.
Jaki człowiek nie ma poglądów?
Jedyna kwestia czy dobrze wypełnia swoje obowiązki mimo tego

2

@Kinginiesta Nie wiem to tylko taka ciekawostka .

2

@urbipl jak mialem w banku zatwardzialego pisowca, ktorego oszukali to go obsluzylem profesjonalnie, a nie jak pisowca. Niektorym przez mysl nie przejdzie, ze mozna odgrodzic zycie i poglady polityczne od pracy

0

@urbipl coś za dużo ciekawostek szukają zwolennicy PiS w tej całej sprawie a nie skupiają się na istocie sprawy czyli na winie tych dwóch Panów

1

@MarioVeB! Może to tylko przypadek że akurat on orzekał nie sądzę że jego poglądy mogły mieć jakieś znaczenie.Ty też prawda?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?