- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1183 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1183 Culés
8
Zagrajmy w Pisopoly
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/416113522_10159222265312735_1479623438015877460_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=qMuDq9ANuu8AX_coDjm&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBI9xpc6KhxE_G7SsUUt-jyWTYQfl0xfFwXzdz3bMp5GA&oe=65A1C8DF
1
@NeroTFP1 Ciekawe, czy w POpoly byłoby pole "Nielegalni uchodźcy", na którym by cię okradli z wszystkich pieniędzy xD
11
@AlexDark00 Schowaj się w szafie. To pisiory wpuszczały imigrantów na potęgę, więc można by dodać pole imigranci za łapówkę.
7
@Comentateiro @AlexDark00 nie żeby coś, ale zostałeś solidnie zaorany... :) wyciągaj z szafy kolejny argument pisiorku.
5
@pioz123 dzień jak co dzień:)
2
@Kinginiesta bym się zdziwił, jakby było inaczej... On chyba tak lubi. ;)
0
@Comentateiro @pioz123 hahahaha zobaczymy jak wasze Peło odda prawo weta w Unii. PiS był tragiczny, ale przynajmniej nie chciał oddać władzy naszego państwa w ręce Unii.
0
@AlexDark00 A tak zrobili?
0
@Bagsik88 Spokojnie, dopiero przejęli władzę. Muszą to jakoś obudować, żeby ludzie myśleli, że to dobry pomysł.
0
@AlexDark00 Czyli jak Konfy nie można ich za to rozliczać. Czy stosujemy podwójne standardy?
0
@Bagsik88 xd Ty jesteś odklejony na punkcie lewego i po. No nie powiem ciekawe połączenie. Twoja ukochana partia już rządziła i zrobiła to tak dobrze, że ludzie woleli PiS.
0
@AlexDark00 Odklejony, a kto tu zmienia zdanie? Czy PO zrobiło to? Czy jak Konfy za to nie rozliczamy?
0
@Bagsik88 Jeszcze nie zrobiło, ale wszystko w swoim czasie. Ich działaniami widać do czego dążą.
0
@AlexDark00 Czyli jak Konfederacji za to nie rozliczamy. Chyba, że stosujemy podwójne standardy.
1
@AlexDark00 wiesz co... wolę oddać władze w ręce unii niż kaczyniaka. Zapewniam Cię, gorzej nie będzie. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Jeśli chcemy być w unii, musimy w pewnym stopniu się podporządkować. Co nie oznacza, że nie wiąże się to z negatywnymi konsekwencjami, oczywiście, że się wiąże. Ale patrząc na naszą scenę polityczną, jest to jedyna, normalna droga. Pis to zło wcielone, pchające nas w kierunku wschodu, Konfa to pis 2.0, a nikt inny nie pcha się do polityki. Dlatego wybieram KO, nie dlatego, że jestem ich fanatykiem, a dlatego, że mają najmniej wad (w mojej ocenie) spośród dostępnych opcji. A mają ich wiele, to oczywiste.
0
@pioz123 Hahaha jedyna normalna drogą oddać władze Unii, która traktuje nas jako kraj do ponownego używania zużytych sprzętów. Np we Francji, czy Niemczech masz ukazane jak wygląda unijna postępowość, że ludzie nie czują się bezpiecznie w swoim kraju i coraz bardziej uzależniają się od państwa.
1
@AlexDark00 przeczytaj raz jeszcze, to może zrozumiesz. Nie, oddanie władzy unii nie jest normalne. Ale WOLĘ to, niż władzę prymitywnego kaczora. Co nie znaczy, że tego chcę. Normalną drogą nazwałem ustępstwa w unii, a nie oddanie się w pełni w ich ręce. Normalne jest dla mnie wybranie mniejszego zła, które trzyma nas bliżej unii, aniżeli nas od niej oddala. Tylko tyle.
0
@AlexDark00 Powtarza się jedno: brak twojego czytania z rozumieniem.