La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1584 Culés

0

Wyborcy pisowscy na wyborach zostali złapani na wętkę pisowską a przynętą była 14,15stka niestety.Z szacunkiem do seniorów ale naiwność ich jest zatrważająca i oni nie są wyborcami ale wyznawcami.I to jest fakt.

0

@Cygan BRC 13 i 14tkę dostają nie tylko seniorzy :D

2

@Cygan BRC a Ty zostałeś złapany na WĘDKĘ w postaci 100 konkretów, nie wiem co jest bardziej zatrważające twoja buta, naiwność czy ... xD

1

@Cygan BRC Seniorzy jak i każdy albo niech będzie 90% Polaków "obliczyłem wzorem Hajty" patrzy tylko na Siebie i na Swoje dobro.
Gdybym miał 65 lat i miał dostać 13 14 15 zagłosowałbym na PiS.

Więc im się nie dziwię.

0

@hayek Chłopie weź ty idź już z tym swoim pisem i zdejmij te różowe okulary.Po pierwsze to na PO nie głosowałem ale na razie nie mam żadnych zastrzeżeń do rządzenia koalicji i te pisowskie ścieki muszą być zutylizowane a na tego niby nr1 w kraju jeszcze przyjdzie czas.

0

@Krzysztof1987 Tak ale kolicja przed wyborami deklarowała cały czas że nie zabierze co zostało dane a tvpis nawijało I'm makaron że Tusk wszystko zabierze.A oni to łykali jak pelikany.

0

@Bykunn To są emerytury a kim jest emeryt? Seniorem raczej

1

@Cygan BRC nie :D To nie są tylko emerytury. Ja również dostaje a mam 33 lata ;)

0

@Bykunn To w tym wieku możesz dostawać jedynie rentę na siebie ewentualnie po rodzicach ale czy tutaj jest 13,14 renta to nie wiem.Ale emerytury nie dostaniesz przed 60tką.No chyba że wojskowy albo policjant.

0

@Cygan BRC no ale ja wiem bo dostałem już w tamtym roku :D dostaje rentę na siebie z tytułu częściowej niezdolności do pracy. Dostaje dodatkowo kolejną 13stkę jako pracownik ZUS :D

1

@Bykunn To jeżeli tak mówisz to pewnie tak jest i zdrówka życzę.Co nie zmienia faktu że większy elektorat pisowski to emeryci tak bardzo bojący się o te 13,14 bo im w tvpis tak wmówili a okazało się inaczej.Ale część seniorów na szczęście już się zoriętowała i zauważyła te wałki pisowskie a twardy elektorat (wyznawcy) dalej wpatrzony w jarka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?