La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1564 Culés

0

Duda pewnie Kamińskiemu już załatwia miejsce w jakiejś mocniejszej ambasadzie, np. Stanów Zjednoczonych (które prawo łaski interpretują we właściwy sposób) i będą żyć jak np. Julian Assange dopóki PiS nie wróci do władzy xD

konto usunięte

0

@Destroyer_of_Worlds Przecież wiadomo ,że siedzieć nie pojda tzn moze z dzien itd wleci kolejne ułaskawienie i tyle
Kwestia taka zeby znikli z sejmu i nie mieli praw do pęlnienia stanowisk w instytucjach publicznych
Wyrok zostaje.

4

@MarioVeB! ale Duda tak nie chce zrobić, w tej chwili rozstrzyga się znaczenie prawa łaski w polskim porządku prawnym, czy ma ona również charakter abolicyjny jak np. w USA (tam też Prezydent ma prawo łaski, Sąd zdecydował, że charakter jest też abolicyjny) czy takiego nie ma. W sumie to jest istotna sprawa dla Państwa, niezależnie od konkretnego stanu faktycznego. Spór ma dla mnie ciekawy charakter czysto prawny, a nie polityczny, jak dla 99% pozostałych ludzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?