La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1940 Culés

2

Czy pinokio i sasin kuwety popakowali? Bo jutro Gowin pozamiata te całe pisowskie towarzystwo.O tym pseudo prezydencinie to nie wspominam bo nie wyobrażam sobie żeby jeszcze ktoś w tym kraju go popierał.Ten kraj już prezydenta nie ma, na razie.

1

@Cygan BRC No nie. Prezydentem jest Andrzej Duda. Nie ważne czy go popierasz czy nie

2

@Kgorecki2500 Chyba twoim bo na pewno nie moim.To jest wstyd dla Polski aby ktoś taki piastował taki urząd.

1

@Cygan BRC Jak ja uwielbiam takie gadanie xD A moim premierem nie jest Tusk. Tylko co to daje? Nic. Bo i Duda i Tusk nie pełnią funkcji prezydenta/premiera wyborców PIS/PO a Rzeczypospolitej Polskiej

0

@Kgorecki2500 Ale duda to pisowski prezydent przecież, to o czym ty wogóle dyskutujesz? Ja go nie uznaję za prezydenta i mam do tego pełne prawo.

1

@Cygan BRC A Tusk to POwski premier. Tylko jeden tworzy prawo a drugi ci je podpisuje albo nie i ty jako obywatel musisz się do niego stosować. Jeden i drugi reprezentuje TWÓJ kraj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?