La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

konto usunięte

14

Chyba bez kontrowersji: monolog Włodzimierza Szaranowicza był najlepszym monologiem w historii polskiego sportu.

1

@Emhyr Zawsze się zastanawiałem czy Pan Włodek z głowy to powiedział czy na kartce przygotował sobie takie przemówienie,tak samo Pan Darek Szpakowski w Słowenii 2009.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem ale ciężko w sumie wpaść na tak wyszukane słowa i porównania w takiej chwili na spontanie

0

@Emhyr Akurat jego Polszczyzna i odpowiednia umiejętność zachowania ciszy była nieporównywalna.Ci starsi komentatorzy to potrafili robić.

4

@Emhyr Szczerze mówiąc sam miałem łzy w oczach jak on to mówił. Jeszcze ten łamiący się głos Pana Włodzimierza...

1

@Ptasior To był Peak oglądania skoków w Polsce.

3

@FcPortoFan1999 "Chodźcie szybko, Małysz skacze". Pamiętam te słowa doskonale, to był taki magiczny czas. Wątpię, że doswiadcze w życiu jeszcze czegoś takiego. Niesamowite jak jeden Adaś Małysz potrafił zjednoczyć cały kraj przed telewizorami. On rzeczywiście był poslancem Wielkiej Nadziei...

1

@Ptasior Tyle lat skakał i rzeczywiście jednoczył kraj jak mało kto obecnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?