La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

0

MCU nie zaskoczyło, po dwóch odcinkach nowego serialu „Echo” nie mam ochoty dalej oglądać. Fatalny serial, ale po Tajnej Inwazji nic mnie nie zdziwi(chciaz tam na początku było ciekawiej). Jeśli nie oglądaliście hawkaye-a to nie będziecie w ogóle wiedzieć o co tam chodzi. Dwa odcinki to w przeliczeniu na minuty blisko połowa całego czasu produkcji, a ja kompletnie nie wiem o co w tym serialu chodzi, a spora część pierwszych odcinków została poświęcona na wstawki z poprzedni produkcji, które mają tłumaczyć mi znane już wydarzenia. Niby miał być to serial akcji, ale tego tam jak na lekarstwo, niby miało być brutalnie, ale nie jest. Typowa cukierkowa produkcja naszych czasów, która oprócz ładnych zdjęć nie ma nic do zaoferowania. No i przede wszystkim nijaka Alaqua Cox, nie wiem kto wpadł na pomysł dania jej drugiej szansy, ale wiem, że to nie wypaliło.

0

@hayek Raczej serial Echo jest kierowany do widzów, którzy oglądali filmy, seriale, a w tym także Hawkeye'a.

0

@Zoker Skoro tak jest, to nie rozumiem po co połowa pierwszego odcinka to retrospekcje z Hawkeya. W końcu jak jest kierowany do tych osób, to będą one wiedziały o co chodzi. A tak Ci co oglądali to się zanudzą, a Ci co nie oglądali to nie wiem czy cokolwiek z tego wyniosą.

1

@hayek Marvel się skończył. Obecnie to jedynie można się pośmiać z ich produkcji i wcale nie jest to komedia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?