La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1854 Culés

1

Nie wiem co wy płaczecie. Przecież zawsze lepiej zagrać z Realem niż z Atletico(które rywalem na poziomie jest od dekady). Niech nasi piłkarze się ogarniają, jest jutro robota do zrobienia, a potem jak dobrze pójdzie Real i klepiemy prześcieradła.

0

@hayek nawet jeśli Barca wygra finał (choć nie wygra) to i tak z punktu widzenia logicznego dla kibica Barcy zawsze lepiej jest gdy ich odwieczny real przegrywa. Podstawy ekonomii się kłaniają.

0

@Dankho94isback No nie powiem, zaskoczyłeś mnie takim komentarzem. Ja oglądam piłkę dla przyjemności, a lepiej będę się bawił oglądają pojedynek z odwiecznym rywalem niż z Atletico, które gra toporną piłke. Podstawy ekonomii tu nie mają nic wspólnego, bo ja nie liczę tu na jakiś zysk tylko na dobrze spędzony czas.

0

@hayek ano jeśli nie jesteś kibicem Barcy to przyznaje Tobie rację, ‘nasi piłkarze’ jak widać niesłusznie zasugerowało mi że jesteś za Katalończykami, sorki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?