- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1319 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1319 Culés
2
Żona tego polityka, która mówiła, ze nie potrafi zapalić to idealny przykład (pomijam, czy mówiła prawdę czy nie) dlaczego nie powinno się wychowywać córek na "sierotki marysie".
Znam dziewczyny, które żyją przeświadczeniu, że ich chlopak/mąż wszystko ogarnie poza domem,a one tylko tak ognisko domowe. I potem jak dochodzi do rozwodu, śmierci męża zostają takie nieprzystosowane do życia sieroty, które nie potrafią, bo przecież on to zawsze robił...
Nie mówię, że maja pracować w kopalni czy coś ale nie powinny mieć problemu odnaleźć się na rynku pracy i potrafić wykonać podstawowe czynności niezbędne do życia, jak wspomniane palenie. Dobrze, że ta świadomość u kobiet powoli juz się zmienia...
0
@MESSIah16 To jest bardzo ciekawe zagadnienie. W państwach rozwiniętych kobiety po śmierci męża b.często dotyka problem bezdomności. W Australi jest to największa grupa. Są to z reguły osoby, które aktywność zawodową zakończyły kilkadziesiąt lat wcześniej i jak słusznie zauważyłeś są nieprzystosowane do nowo napotkanych warunków. Nie wiem czy ta świadomość się zmienia, wiekszość moich kumpel(wykształcone), które wyszły za mąż oraz mają dzieciaki, to już nie spełniają się zawodowo. Skoro stary dobrze zarabia, mamy mieszkanie, jeździmy na wakacje to po co? Opiekują się dzieciakami na pełen etat i fajrant.
3
@hayek na szczescie moja żona jest przeciwienstwem tej tezy. Ja jestem tym stereotypowym mieszczuchem, a ona pochodzi ze wsi więc rozpalenie w piecu to predzej dla mnie problem niz dla niej :) (taki zarcik) . Mysle ze po mojej smierci poradzi sobie (mamy tez dwie coreczki) a z pewnością odejde szybciej niz ona :)
2
@mmaciass u mnie jest bardzo podobnie :D żoną ze wsi w zasadzie żadnej pracy się nie boi. Ja coś tam poogarniam ale raczej wolę zapłacić fachowcom niż samemu się za coś zabierać