La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1257 Culés

konto usunięte

0

"Według europejskich badaczy cytowanych przez „The Wall Street Journal” polska administracja czyli rząd Pisu sprzeciwiała się współpracy w międzynarodowym śledztwie w sprawie sabotażu gazociągu Nord Stream i zataiła potencjalnie ważne dowody."
Kaczor coś ukrywa.

0

@SantinoFortelos To chyba dobrze nie? Polską racją stanu jest, żeby te rury leżały puste,a najlepiej rozwalone w drobny mak na dnie Bałtyku.
Jeśli nasze służby brały w tym udział to chapeau bas.

konto usunięte

0

@hayek Nie mam pojęcia czy dobrze czy nie, jednak chciałbym znać prawdę co tam się konkretnie wydarzyło i kto brał w tym udział.

1

@hayek Nasze służby braku w tym udział? :) haha. Waldek z Mietkiem w nocy na złom wynieśli rury.

1

@PatrykBarca @hayek A to jedno wyklucza drugie? Waldek z Mietkiem to nasi najlepsi agenci

0

@SantinoFortelos A ja wręcz przeciwnie. Nie ma sensu tego rozdrapywać, a co za tym idzie dawać paliwa rosyjskiej propagandzie. Popsuły się? popsuły. Następnym razem niech Niemcy z Ruskimi lepiej pilnują swoich inwestycji politycznych.

0

@SantinoFortelos Żadne zaskoczenie Zdradek Sikorski zaraz po fakcie napisał USA dziękujemy czy jakoś tak. Bez zgody Amerykanów by to w powietrze nie wyleciało. A takich rzeczy się nie podaje do publicznej wiadomości więc wiadomym jest że rząd będzie mieszał ile się da.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?