- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 827 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 827 Culés
4
Niecenzuralne okrzyki miały towarzyszyć osadzeniu Mariusza Kamińskiego, byłego szefa CBA oraz MSWiA, w Areszcie Śledczym w Radomiu. Tak wynika z nagrania, jakie w sieci podawali politycy PiS, w tym m.in. Jacek Sasin. Służba Więzienna potwierdza nam, że rzeczywiście doszło do takiej sytuacji i zapowiada ukaranie winnych.
Osadzeni w Areszcie Śledczym w Radomiu w wulgarny sposób mieli "przywitać" Mariusza Kamińskiego, który został przewieziony do tej jednostki
Służba Więzienna potwierdza, że doszło do takiej sytuacji i zapewnia, że polityk PiS ma zapewnione bezpieczeństwo w tym zakładzie
"Osadzeni, którzy byli prowodyrami niezgodnego z przepisami zachowania, zostali wytypowani i w stosunku do nich zostały sporządzone wnioski o wymierzenie kar dyscyplinarnych" — przekazała Onetowi Centralny Zarząd SW [Onet]
@Kondziubarca @tomek8756 @michal26 @Comentateiro @hayek @JimMorrisonFCB
3
@Kgorecki2500 Ciekawe jak powitali go,coś w stylu "Siema K***a Maniek" XD
2
@Kgorecki2500 To standardowa procedura przy tego typu zachowaniach, czy ustawka bo chodzi o Kamińskiego? Bo jak wjeżdza jakiś pedofil na zakład karny to padają podobne okrzyki na powitanie.
1
@Ojciec5tkidzieci Nie wiem, wolałbym żeby to była standardowa procedura :P
3
@Kgorecki2500 Kryminalista trafił do więzienia i jest zdziwiony że inni kryminaliści na niego krzyczą. Co on myślał że na wakacje jedzie do hotelu. To ci łobuzy
1
@Ojciec5tkidzieci standardowa, tam za każde złe zachowanie idą wnioski o karę na paczki czy widzenia :p