- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
5
Miesiąc temu jak byłem w Barcelonie siedziałem sobie na laweczce pod sagrada i w pięknym blasku słońca popijalem zimne piwko ( puszeczka 0,33 żeby w oczy nie raziło turystów i miejscowych ) i koło mnie na murku usiadła sobie starsza pani z laseczka. Żona co jakiś czas zawracała gitarę żeby fotkę cyknąć ale katem oka zauważyłem ze ta Babcia coś grzebie ta swoją laseczka w ziemi nie daleko mnie , wygrzebała 2 euro i miała je cały czas na oku ale z racji wieku wiedziałem ze nie da rady je podnieść bo już by pewnie nie wstała xD wiec podniosłem je i jej podarowałem i oczywiście nie chciała ale mówię jej ze to jej zdobycz i jakoś namówiłem. Ona mi na to ze dobry człowiek jestem ale na Owsiaka nie da bo widzi ze ja Polak Cebulak i w środku miasta przed 12 piwo grzeje a ja jej mówię ze bardzo dobrze bo On i tak ma i będzie miał a ostatnich nie ma co dawac przecież. Całe szczęście mialem jeszcze 2 piwka w plecaku i z babcia wypiliśmy sobie brudzia i w zgodzie się rozstaliśmy.
1
@Lukikiki przynajmniej zagadales
2
@Lukikiki, Ty mi wyglądasz na takiego co codziennie chodzi naj**any
3
@Katalończyk 99 pomyslalem sobie ze hiszpanki jeszcze nie miałem a spróbować nie zaszkodzi
1
@FCB_dimiC zależy od pogody
3
@Lukikiki A potem się ocknąłem starsza pani okazała się starszym policjantem a laseczka okazała się pałą policyjną którą dostałem przez łeb bo spałem na ławce w stanie nietrzeźwości oraz za próbę przekupienia policji dwoma euro.
0
@Kazragore doceniam wyobraźnie i współczuje przeżyć w życiu skoro takie scenariusze się kreują w Twojej głowie , trzymam kciuki żeby się odmieniło kiedyś