La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

6

Jeden z gorszych meczów Barcelony jakie widziałem, zagraliśmy fatalnie, naprawdę fatalnie bez żadnej przesady, ten karny to śmiech na sali ale jednak nie zasłużyliśmy w tym spotkaniu na nic. Tragedia a najgorsze ze nie ma żadnych perspektyw, niezależnie czy z Xavim czy bez, bo jak Marquez ma być zbawieniem to naprawdę spadamy do piekła, chociaż na dobrą sprawę juz mamy miejsca w kolejce i jesteśmy tego świadkami.

1

@FCBMati10 my co tydzień gramy fatalnie, co tydzień każdy pisze że najgorszy mecz barcy jaki widział, a Chappi co tydzień udowadnia nam że da się zrobić odwiert w dnie tego ścieku i zejśc niżej

1

@SelloutCrowd gramy źle juz od dłuższego czasu ale dziś naprawdę było FATALNIE, Bogu dzięki że nie byli skuteczni w drugiej połowie bo mogli nam nawalić łącznie z 6 bramek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?