La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

0

Pozostaje nam walka o 3/4 miejsce w lidze i jakieś nadzieję w pucharze do tego nasza gra :D Mega zachecające do ogladania. :) A tutaj jeszcze czeka nasz 20 spotkań. Kurde, żeby chociaż tak chęć do oglądia wróciła, a tego znów nie ma..

0

@Kamiloza91 a jak człowiek spojrzy w terminarz i widzi że wszystkie mecze z tymi silniejszymi ekipami to są wyjazdy to jest wesoło. My chyba z tych teoretycznie lepszych rywali to u siebie mamy jedynie Villareal. Reszta wszystko wyjazdy. Także zapowiada się niezła batalia o LM

0

@budel17 A ja i tak będę to oglądać. Ale przynajmnie będą emocje - drżenie o 4 miejsce. Tak to się toczy w klubie, po tylu latach nadal ciężko w to uwierzyć.

0

@Kamiloza91 ja też oglądam i będę oglądał. To się pewnie nie zmieni chociaż coraz częściej pojawiają się myśli, że to strata nerwów i czasu. Ale ta patologia jest ze mną od około ćwierć wieku więc ciężko byłoby po prostu nie włączyć meczu Barcelony jeśli jest taka możliwość

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?