La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

4

Jakby teraz zrobić konkurs na najgorszego trenera Barcy ostatnich 30 lat to serio Xavi się ostro napierdala z Ludwiczkiem i tym od krów o tytuł mistrza. ... i ma spore szanse na sukces

7

@sokot Setien wygrywa

0

@Pedri16Future przynajmniej kochał zwierzęta, a nie tylko ogrodnika jak trawę właściwie przycinał

0

@Pedri16Future to możliwe ale Setien dostał pare miesiecy a ten nas morduje już drugi sezon i konca nie widać

0

@sokot Jak można trenera, który zdobył mistrzostwo i superpuchar stawiać na równi z Setienem i uważać go za gorszego... eh.

1

@sokot Czawi z takim składem jaki miał Koeman to by się o utrzymanie bił, przypomnę że on musiał wystawiać takie tuzy jak Lenglet, Mingueza i Bratihwate, a nie tak jak Xavi, Lewandowskiego, Gundogana i Araujo.
Messi był jednym z 2-3 piłkarzy którzy mieli pojęcie o grze w piłkę, reszta to było dno i wodorosty.

2

@sokot Xavi zdobył mistrza, a Koeman gdyby zostałl w tamtym sezonie to pewnie byśmy skończyli poza 4. Xavi w każdym sezonie coś wygrał. Koeman, Setien długo nic i dopiero Xavi.

0

@macio_944 Na ten moment jest od niego gorszy i dalej w to brnie.

0

@Kamiloza91 ludzie ogarnijcie sie to nie jest gorszy moment .... to jest równia pochyła. Za chwile TOP4 nam ucieknie.

2

@sokot Ale ja tylko twierdzę, że Koeman był znacznie gorszy. Nic więcej. Też uważam, Ze trzeba się pożegnać,.

0

@Kamiloza91 spoko .... nerwy :(

0

@Klejnot_Nilu Fakty są takie, że Xavi zdobył mistrza a Koeman nie. Patrzysz na drugi jego sezon bo ci wygodniejej. Popatrzmy na pierwszy. Koeman miał Leo 3x lepszego Dembele od Raphinhi i mógł mieć Suareza (dał Atletico mistrza) i sam go oddał. Patrząc na atak miał świetnego Fatiego, Leo, Dembele, Griezmann i Coutinho (dawali więcej niż Ferran i Rafał), miał DP Busquetsa, teaz praktycznie nie mamy, miał de Jonga, Pedriego. Alba dawał więc niż Balde, Piquem tamten sezon miał mega dobry, jedynie miał słabego Lengleta a teraz jest świetny Araujo, I co skończył na 3 miejscu. Kogo takiego Xavi miał gdy zdobył mistrza? Jednego dwóch lepszych obrońców, pomoc porównywalna, atak nie miał podjazdu do ataku. Przypominam Koeman 3 miejsce!

0

@sokot Jedno jest pewne, żaden nie nadawał na trenera Barcy. Cudowne wybory.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?