La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1325 Culés

2

W ogóle to właśnie do mnie dotarło że odebranie immunitetu Braunowi to najlepsze co mogło spotkać konfe xD Gdyby sami wywalili go z partii to straciliby 4 posłów, klub, wicemarszałka i sporo wyborców ze wschodniej Polski, natomiast jeśli Braun zostanie skazany to straci mandat poselski i nie będzie mógł kandydować, jednocześnie nie rozbijając formacji. Niesamowite.

konto usunięte

0

@Rhaan 400 iq wszystko zaplanowane, plotki głoszą że Sławomir Piwncen sam nocą gaśnice do sejmu wnosił i rozwieszał na ścianach żeby kusiły, a Krzysiu hanuki pod nogi Braunowi rzucał.

0

@Rhaan Zanim go skażą jeszcze trochę czasu minie. Póki co jest posłem i jeszcze zdąży szkód narobić.

1

@siuuu ja tam nie twierdzę że to jakaś strategia, twierdzę jedynie że usunięcie Brauna z sejmu przez większość sejmową a nie przez sam klub jest na korzyść konfy bo pozbywają się balastu jednocześnie nie tworząc podziałów wewnętrznych.

konto usunięte

0

@Rhaan śmieszkuję tylko :) A na poważnie to zastanawiam się jak Konfederacja ogólnie wyjdzie na utracie Korwina/Brauna. Z jednej strony spore ryzyko że bez tej ikonicznej, acz kontrowersyjnej dwójki popularność partii i poparcie polecą poniżej progu.. Z drugiej, Korwin, Braun i osoby o tego typu zachowaniach stanowiły bloker sprawiający, że z nimi na pokładzie Konfa mogłaby tylko marzyć o wyniku 10% i wyższym.

0

@siuuu Słuchałem podcastu z Mentzenem u żurnalisty, Mentzen twierdzi tam że jedyne przepływy wyborców mają z TD i że właśnie skrajności w postaci Korwina, Brauna i odklejeńców na listach sprawiły że ten elektorat z Konfy przepływał do konkurencji. Ile w tym prawdy zobaczymy za 4 lata, chociaż do tego czasu może się wszystko w polityce zmienić.

konto usunięte

0

@Rhaan myślę że dużo będzie zależało od wizerunku Bosaka. Partia potrzebuje "twarzy", charyzmatycznego lidera pojawiającego się w mediach.. Mentzen na ten moment ma raczej opinię tiktokowego śmieszka, z kolei opinii Bosaka ta sprawa z Braunem mimo wszystko na pewno nie posłuży dobrze. Mam jednak nadal wrażenie ze jak na ten moment, to takiej postaci tam brakuje, tzn. postaci dostatecznie wyrazistej. Kogoś w rodzaju Hołowni w 3d, czy Tuska w KO.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?