- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1568 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1568 Culés
7
Best match winning percentage per Grand Slam tournament (Open Era)
Australian Open: 92% (92-8) - Novak Djoković
Roland-Garros: 97,39% (112-3) - Rafael Nadal
Wimbledon: 92,73% (51-4) Bjorn Borg
US Open: 88,75% (71-9) Pete Sampras
0
@barcelonaLM Ciekawe czy Novak w Australii zaatakuje wynik zwycięstw Nadala na jednym szlemie
7
@barcelonaLM 100 procentowo zdrowy Nadal nigdy nie przegrałby na French Open.
0
@MESSIah16 Przegrał w 2009 roku
1
@MesQueUnClub96 nie był optymalnie dysponowany
0
@MesQueUnClub96 @mekston opinia
0
@MESSIah16 W takim razie on nigdy nie jest zdrowy. Jak ostatnio przegrał z Thompsonem to pewnie akurat przy tym smeczu na meczowej coś mu przeskoczyło
4
@MesQueUnClub96 @barcelonaLM
nie no, Nadal w 2009 r. grał z kontuzją której doznał w meczu 1/2 w turnieju w Madrycie przeciwko Djokovicowi.
Po turnieju RG wycofał się z Wimbledonu, więc absolutnie nie był 100% zdrowy.
1
@MesQueUnClub96 możliwe:)
Najlepsze lata ma dawno za sobą, kiedyś zawodników pokroju Thompsona zamiatał po korcie
3
@barcelonaLM Nadal na RG grał w inną dyscyplinę, w całej karierze bodajże tylko 4 spotkania 5 setowe na tym turnieju.
Takie demolki jakie uprawiał z rywalami i to tymi największymi tam to głowa mała.
1
@barcelonaLM bardziej bym powiedział, że zdrowy Nadal przegrał w 2015 r. - wówczas był po prostu totalnie bez formy.
2
@barcelonaLM
Ehh Sampras to był Kot
0
@mekston Kontuzjowany Nadal zdominował turniej w Rzymie. Zieeew
1
@MesQueUnClub96 haha, dobry jesteś ;) to odklejka godna mastera Fritza.
Turniej w Madrycie w 2009 r. był po turnieju ATP w Rzymie. Kontuzji doznał w półfinałowym epickim boju z Serbem, potem gładko przegrał z Fedem w finale.
2
@mekston dodi jak zwykle w swoim swiecie
1
@Encore jak zwykle próbuje umniejszyć Rafie, a na żadnej nawierzchni nikt tak nie zdominował tenisa jak Rafa na ziemi.