La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

konto usunięte

0

Jakaś nostalgia mnie chwyciła..
W sumie jakie były by wasze początki z tą stroną?
Okoliczności jakie wpłynęły ,że złożyliście tu konto? Lub w jaki sposób "znaleźliście tą stronę?
Wiadomo na przestrzeni lat sporo się zmieniła a wręcz przeszła @Rewolucja123 e:D

Z moich początków mało kto już się udziela na tej stronie
Część albo ma konta ale nieaktywne kolejna wieczne wakacje:D a ostatnia od czasu do czasu coś pisze

0

@MarioVeB! Zczailem, że jest coś takiego jak la rambla po 2 czy 3 latach od wchodzenia i czytania tylko newsów xd

0

@MarioVeB! Aż musiałem sprawdzić bo konto z tego co pamiętam zakładałem na pierwszej odsłonie gdzie parę osób się udzielało to jeszcze byly czasy Deco, Giulego, coś około 2007(w profilu mam że przed 2011 więc dokładna data nie jest zarejestrowana) . Mój pierwszy mecz na camp nou był w 2008r.

0

@MarioVeB! Ktoś w internecie mi ją polecił. Pytałem o Barcelonę na jakimś forum i jakiś gość mi napisał żebym wpadł tutaj i tak już zostałem.

1

@Szreko widzę że też "starej daty" jestes. Ahh ten czas szybko leci jeszcze pamiętam jak newsy byly o Mourinho i Guardioli w kontekście na trenera Barcelony i mało kto wiedział kim jest Pep

1

@Katalończyk 99 No kilka lat tu siedzę i pamiętam jak się strone zmieniała. . Fajnie byłoby się móc przyjrzeć temu wszystkiemu co tam było wypisywane i teraz z perspektywy czasu zobaczyć ile z tego się spełniło. Fajnie też byłoby zobaczyć te wszystkie komentarze ludzi którzy już zniknęli albo przestali się udzielać.

0

@MarioVeB! Po prostu szukanie informacji o zespole.Na takich pospolitych portalach typu Wp,Interia informacje były ogólne,mało szczegółów,brak całych wywiadów.Wtedy jeszcze nie było tak rozwiniętych mediów społecznościowych czasy Naszej klasy .A zalogowanie przyszło z chęci uczestnictwa w dyskusji.

1

@Szreko Da się to podejrzeć, ale maksymalnie do 02.10.2015

https://web.archive.org/web/20151002011943/https://www.fcbarca.com/la-rambla

Edit. Czyli chyba początek La rambli

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?