- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1342 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1342 Culés
5
Bardzo mocne słowa prof. Piotrowskiego o obecnej sytuacji. Cel nigdy nie będzie uświęcał środków, a przywracanie praworządności poprzez łamanie praworządności to abstrakcyjny konstrukt.
4
@hayek Konstytucja jest po to aby ją łamać.
1
@FcPortoFan1999 Na to wygląda, a przynajmniej jest to proceder powszechny od lat.
5
@hayek Tylko Oni łamią ją demokratycznie.
0
@hayek pytanie zasadnicze jest rakie czy koalucja ma sie trzynać orawa wprowadzonego niezgodnie z konstytucja i je uznac i pyfanie czy to jest niekonstytucjne bo szydło nie opublikowala wyrokow tk.I czy mozna pozwolic aby np w tk zasiadali ludxie jak oawlowicz ktora w komisji sprawiedliwosci powiedziala ze wie ze przepis jest niekonstytucyjny a ale xaglosuje bo jedt taka wola oarti i przewodniczacy piotrowicz tego nie zablokowal i oboje orzekają w tk sa po 70 a gorna grsnica to 65 l.Tylko wcxoraj komisja przywrocila polsve 75 mld z funduszu sprawiedliwosci na podstaeie przywrócenia praworzadnosci.A to jedt jada na drogi dla wykonawcow i pod wykonawcow ktory rzad wykombinowal taka kase bez zadluzanua aby firmy nie zbankrutowaly.Z kpo to sa nowe projekty tu nikt nie zbankrutuje.Mimo wszystko pis zablokował.75 mld z fundusz dtrukruralnego i 150 mld z kpo.Czesc kasy bezpowrotnie jest stracona.Do tego kara 1 mln euro dziennie.Pis mafia polityczna ktora orzynosi w zasadzie w kazdym wymiarze straty i nalezy sie tej politycxnej mafi pozbyć i ja rozluczyc aby odzyskac kase i nie ma na co czekać.Jesli powolali kogos niezgodnie z orawem to nie pelni on funkcji.Bie mozna na lamaniu prawa akceptowac zwlaszcza ze ten czolwiek zajmuje się prawem.On nie idwoluje nikogo bo nikogo tam nie ma.Steat jedt duzo wiecej...
0
@Borneo Co ja tam będę się powoływał na opinie profesorów, przecież my na LR mamy lepszych specjalistów. Masz rację, od teraz proszę podsyłaj mi swoje opinie nt. prawa, to będę się nimi posiłkował, a nie jakiś tam prof. Z UW.
Samozwańczy eksperci prawa z LR > prof. Piotrowski czy jakikolwiek inny autorytet z dziedziny prawa, który śmie się nie zgadzać z nielegalnymi działaniami rządu.
Tak to widzę od kilku tygodni tutaj.
1
@hayek Kilku tygodni :) ?
0
@FcPortoFan1999 No odkąd przejęli władzę, to grono specjalistów znacznie się powiększyło. Wiadomo już wcześniej było kilku prawników, którzy propagowali tutaj swój nieobiektywny i zakłamany obraz prawa, ale kulminacja nastąpiła w momencie, gdy rząd otrzymał votum zaufania i rozpoczęli „naprawę” państwa poprzez kontynuację srania na konstytucję.
1
@hayek U nas w kraju to powinno obejmować prawo dżungli jak tak dalej pójdzie albo prawa plemienne.
0
@hayek ale ja sue mogę powylaeac na profesorów Zolla łętowska ktorzy w róznych tv to komentują i innych....ue z poeodu prxywracania praworzadnisci dała nam kasę.I zadadnicze pytanie jest takue czy konstytucyjne jest przestrzeganie prawa wprowadzonego niekonstytucyjnie.I czy zaxto nie mozna być pociągniety do odpowiedzislnosci cytuję tu Zolla z programu.Wybor koalicji jest raki aby ttrymać się konstytucji.Poza tym istnie dziesiatki kosztow na mld w eyniku takiej sytuacji.Takze wizerunkowej jak duda wpisany do parszowej 22 widziany hako autokrata ktory przyjechał kłamać.....
Kolejna speawa przytaczasz profesora który byl w PZPR podobnie jak kolega Piotrowicz z tk które to pisowskie prawo wprowadza.....Nie jest to krystaliczny facet....To nie jedt tak ze jest 1 profesor;)
0
@hayek faj ie bylo uslyszeć odpowiedź tego profesora czy rzad ma się trzynać ki stytucji czy prawa wprowadzonego niezgodnie z konstytucja i czy trxymqnie sie niezgodnego z ko stytucją prawa czy nie można być pociagnietym w orzyszlosci do odpowiezzialnosci.
1
@hayek Spokojnie zaraz będą komentarze, że gdzie był profesor, jak PiS łamał Konstytucję, itd. (na Twitterze już są).
Moim zdaniem takie mieszanie zagrywkami, że jedni łamali zasady, zapisy Konstytucji, innych dokumentów prawnych to jeśli drudzy będą chcieli w drugą stronę spróbować coś odwrócić to jeszcze większego zamieszania w przepisach to narobi.
Komentarz usunięty przez użytkownika