- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1747 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1747 Culés
16
Ferran Torres o 1 trafienie w lidze za Robertem Lewandowskim.
0
@mekston Twój bożek już czuje oddech na plecach?
15
@AlexDark00 Messi nie gra w La Liga obecnie ;)
0
@mekston Sprytnie Lewandzioku.
8
@AlexDark00 xD, to, że Cię bolą fakty i wypisywałeś bzdury to nie znaczy czyim fanem jestem
Sprytne hejterze Lewego ;)
0
@mekston Patrz i płacz jak upada legenda o świetnym Lewandowskim. La Liga pięknie go weryfikuje.
15
@AlexDark00 tak go zweryfikowała, że został królem strzelców w pierwszym sezonie kiedy przyszedł ;)
I niewiele trzeba było czekać do pierwszej odklejki.
I zaraz będzie "najgorszy Pichichi od 357 lat" xd
0
@mekston Najsłabszym od 22 lat, bez konkurencji. Osiągnięcie godne jego legendy i ZP z LEGO.
3
@AlexDark00 I jakoś najlepszy piłkarz w historii go ceni, gdzie mówi o ZP dla niego, najlepszy terner w historii go nie zmienia, ale hejter wie lepiej.
2
@AlexDark00 i nie mogło zabraknąć
wielu piłkarzy nawet nie będzie blisko tam gdzie Lewy w ZP, a za rok 2020 powinien łatwo wygrać.
3
@Bagsik88 wiadomo, 5 gole w 9 minut z Wolfsburgiem to były same tapiny ;)
0
@mekston Zaś o czasach farmerligi, gdzie grał w hegemonie, gdzie nawet Choupo Moting strzelał dużo xd
3
@AlexDark00 Zaś o czasach, gdzie grał w BVB nic, nie pasuje do narracji.
2
@AlexDark00 i w słabej repce też strzelał dużo, strzelał dużo i w hegemonie i w BVB, w lidze, LM, pucharach krajowych.
Jeden z największych goleadorów w historii.
0
@mekston raczej tapiniarzy
0
@AlexDark00 A kto jest najlepszy z 9 obecnie?
2
@AlexDark00 tapiniarzy xd
Ale Cię boli ten Lewandowski
0
@Bagsik88 Obecnie? Mbappe, Haaland, Osimhen (choć ten trochę zjechał z formą).
0
@mekston Boli to ciebie prawda xd
0
@AlexDark00 A Haaland to kto jak nie większy tapiniarz? Osimhen też nie ustepuje w tym, a Mbappe to jak Messi (chodzi o pozycję, nie talent czy umiejętności).
3
@AlexDark00 Ty już się popisałeś jak określiłeś 5 goli z Wilkami tap inami. Guardiola się łapie za głowę, co Polak zrobił, a Ty "tapiny" xd
Już się popisałeś ze swoją "wiedzą i prawdą"
0
@mekston Ciężko się nie łapać za głowę, jak widzisz z jakimi cieniasami grali, że tapiniarz 5 goli strzelił.
0
@Bagsik88 Przynajmniej potrafią biegać, wygrywać pojedynki, a nie jak Lewy tylko z 2-5 metrów lub karniaka.
2
@AlexDark00 Tak właśnie oglądasz, a raczej nie oglądasz. I cenisz większego tapiniarza, ale wiadomo lubisz podwójne standardy.
2
@AlexDark00 gol z Osasuną czy z Realm to z 2-5 metrów lub z karniaka?
Woow, ładne masz poczucie odległości i wiedza o piłce jak zawsze na najwyższym poziomie
1
@AlexDark00 grali z takimi cienasami, że jak Lewy wchodził na boisko to Bayern przegrywał z nimi 0-1 ;) xd
0
@Bagsik88 Większego Tapiniarza xd Haaland potrafi wychodzić za obronę, jest bardzo szybki, bardzo silny. Lewy jedyne co miał to patelnie.
0
@mekston Wyjątek potwierdzający regułę. Skoro potrafił to tak dobrze, to czemu tylko raz mu się to udało? Inna sprawa, czasami coś mu weszło z dalszej odległości, ale był to ułamek jego goli.
1
@AlexDark00 może szokujące dla Ciebie, ale standardowo zawodnicy grający na 9 strzelają większość goli z łatwych sytuacji. Tak tak, też ten Osimhen co go tak wyróżniłeś w jednym z postów.
2
@AlexDark00 No jakoś Pep tak o nim powiedział, nie o Lewandowskim, a to dla mnie większy autorytet niż ty czyli hejter z podwójnymi standardami.
6
@mekston po co ty dyskutujesz dalej?
Warto?
Chce Ci się?
1
@Rust_Cohle z Aleksandrem zawsze sympatyczna dyskusja ;)
0
@mekston Osimhen potrafi biegać i również jak Haaland wygrywa pojedynki biegowe.
0
@AlexDark00 To dlaczego trener o Norwegu tak przekazał?
1
@mekston Odpuść. Nie widzisz, że to nie ma sensu? To już podchodzi pod obsesję na punkcie Lewego w tym negatywnym sensie, jak na 100 argumentów gość z każdym dyskutuje i zaprzecza to przecież tylko cie to zdenerwuje XD ten człowiek jest posmiewiskiem tutaj od dawna, ale mu to pasuje, karmi sie takimi jak ty XD nie odpisuj mu. Ja znikam i tez nie odp