La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1009 Culés

0

"Bez Lewego Barca byłaby w strefie spadkowej" xD Pamiętacie?

konto usunięte

2

@AlexDark00 fakty są takie, że ma udział w 12 bramkach Barcy w LL. Nie wiem jakie ma to przełożenie na punkty, ale wpływ ma jednak JAKIŚ. Też nie mogę patrzeć na jego grę, ale liczby jak na obecną formę, ma niezłe.

0

@pioz123 Dziwne, że napastnik miał udział przy bramkach. Pena też coś broni, bo uwaga jest bramkarzem, a jednak czekamy z utęsknieniem na Ter Stegena.

konto usunięte

2

@AlexDark00 porównujesz bramkarza z napastnikiem?

0

@pioz123 Idealnie odwzorowane. W pierwszym składzie na 9 tce powinien grać Ferran.

konto usunięte

0

@AlexDark00 Lewy gra słabo, ale bez jego liczb pewnie bylibyśmy niżej w tabeli. Co nie zmienia faktu, że obecnie powinien grzać ławę.

0

@pioz123 Może, a może bylibyśmy wyżej, bo napastnik grający za niego dałby więcej?

konto usunięte

0

@AlexDark00 ale to już jest gdybanie. A gdybanie nie równa się faktom... :)

0

@AlexDark00 Tak jak Suárez w LM z Messi

0

@pioz123 Sam zacząłeś gdybać. Podwójne standardy?

konto usunięte

1

@AlexDark00 w którym miejscu gdybam? "Pewnie bylibyśmy niżej" nie jest gdybaniem, tylko nie wiem, bo nie sprawdziłem, na ile punktów jego bramki i asysty miały wpływ. Ale nadal to są fakty, które w łatwy sposób można zweryfikować... :)

1

@pioz123 Sam zwrot "Pewni bylibyśmy niżej" to jest gdybanie, bo za niego nie byłoby pustego miejsca. Grałby tam inny piłkarz, więc zaczynasz gdybanie.

konto usunięte

2

@AlexDark00 obliczyłem, specjalnie dla Ciebie. Dał nam 10 punktów. Więc idąc drogą FAKTÓW, mielibyśmy 7 miejsce, bo nie można zakładać, że ktoś by strzelał za niego.

konto usunięte

2

@AlexDark00 nie. Gdybaniem jest twierdzenie, że ktoś grający zamiast Lewego by strzelił te decydujące gole. Gdybaniem nie jest twierdzenie, że bez jego goli mielibyśmy ich 10 mniej.

0

@pioz123 Tak tak, jak był tu Auba to nie byliśmy na 7 miejscu. Zrozum, że za niego byłby inny piłkarz, a nie puste miejsce. Nie wychodzilibyśmy w 10 na te mecze.

konto usunięte

0

@AlexDark00 ale ja nie twierdzę, że na pewno nikt za niego by nie strzelał. Ale to nadal GDYBANIE. Ja mówię o FAKTACH.

0

@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem.

0

@AlexDark00 oho dawno cie nie było i twojego wjazdu na Roberta. dobrze że jesteś ;) Trzeba się przypierdolić no bo w końcu za fajnie jest jak Barca wygrała

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?