La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

1

Czy Duda to jeden z najgorszych Prezydentów RP po 1989 roku?
Wałęsa jaki był taki był....a Duda ostatnio jakoś (i nie tylko) się nie popisuje...
Komorowski-też nie byłem jakoś jego gorącym zwolennikiem...IMO chyba to Kwaśniewski najlepszy prezydent RP po 1989 roku
@Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca

0

@tomek8756 Wałęsa który ma ponad 100 doktoratów?

4

@tomek8756 ale nie Wałęsa jaki był taki był, bo to jest najgorszy Prezydent ever. Zobacz sobie jak przegrał z Kwaśniewskim. To była orka Kwacha na nim.
Wałęsa ułaskawił za 150k $ jednego z największych gangsterów w historii III RP, czyli Słowika. Gościa, który zlecał morderstwa, porwania, haracze.
Nie ma nawet czego tutaj bronić. Duda dobrym prezydentem nie jest, ale przynajmniej wygląda jakoś (choć trochę memicznie). Lech leciał na swojej legendzie, fałszywej nota bene

0

@tomek8756 walka o ostatnie miejsce jest zacieta, ale duda ja spokojnie wygrywa.
Nie pamietam lecha bo za jego prezydentury sie dopiero urodzilem, ale:
A) Walesa mial piekniejsza przeszlosc, dudus byl tylko popychadlem w kancelariach
B) Walesa raczej swoich obywateli nie dehumanizowal nazywajac ich ideologia
C) Walesa ulaskawial tez gangsterow, adrian za to pedofila i swoich kolesi partyjnych
D) Walesa nie ukrywal przestepcow w palacu
E) Lechu jaki elektryk w latach 80/90 mogl nie znac angielskiego, a adrian jako doktor prawa powinien (a adriana wstydza sie nawet jego wykladowcy z promotorem na czele).

0

@tomek8756 Nie jest, ale to nie jego zasługa a konkurencji.
Najgorszym był Wałęsa potem Komorowski, potem Duda, potem Kwachu, a najlepszy Lech.

0

@tomek8756 Jaruzelski gorszy. A z tych "prawdziwych" to na równi z Komorowskim. Plus może ten Wałęsa. Bo historia i symbol jednym ale prezydentura drugim (Ale tu ciężko mi oceniać bo zbyt odległe czasy trochę)

konto usunięte

0

@tomek8756 oj Tomuś Tomuś, ty bujne zieleeee,

nie będzie bez cie, żadne wesele...

Polecam masc na bol dupy, w aptece internetowej taniej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?