La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

1

Pytanie kto się skusi.


konto usunięte

1

@Encore Lakers oddają DLo?

2

j@Encore Wiadomo kogo nie stać na usługi tego Pana. Czyli Lakers. Hawks powinni szukać trejdu gdzie mocno na tym zyskaja. I jesli taki bedzie główny cel GM Jastrzębi to wyjda na plus.
@MesQueUnClub96 Tylko po co Hawks drugi rozgrywajacy? maja Younga i to wystarczy. Lakers nic nie maja. Chyba, że zmięknie im rura i oddadza Reavsa. Hawks bardzo chca tego białaska u siebie.

2

@MesQueUnClub96 @fart Picki Lakers to się nadają do niczego.Jakbym był Atlantą to bym chciał DLo ale tez Reavesa.Austina bym zostawił a Russella dalej pchnął za jakieś picki.

0

@Encore Oczywiście, że tak bo Hawks teraz mocno trzymaja za jaja Lakers. albo dacie Nam to co chcemy albo Murray pójdzie gdzie indziej. Krótka piłka. ;)

1

@fart Najbardziej to powinien chcieć rozmawiać Brooklyn

0

@Encore No z tego co mówia Hawks to pół ligi jest tym gościem zainteresowana. I wcale się nie dziwię bo to kawał grajka jest. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?