La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

1

sroda mecz 21:30 dopiero zauważyłem
hiszpania chyba naprawdę chce zeby piłka tam upadła. Kto wymyśla takie godziny

konto usunięte

0

@SelloutCrowd Ludzie ktorz chca czerpać kase z praw TV
Chodzi by każdy mogł obejrzec wszestkie mecze

2

@SelloutCrowd normalna godzina, sam wstaje o 5, ale co za problem zdrzemnąć się po pracy by później łatwo wytrwać.

0

@Dieselzor, ale do roboty pójdziesz śpiący lekko

0

@FCB_dimiC nie? Jak już to po robocie prędzej mam właśnie ochotę na drzemkę, ale nigdy nie chodzę spać przed 23. Po prostu lubię wieczorami oglądać np tv czy mecz. Wystarczy mi 30 minut po robocie kimki by już normalnie funkcjonować. Myślę, że jednak każdy organizm jest inny, bo znów jak nie muszę wstać to śpię długo.

0

@Dieselzor nie lubie spać w dzień (:
poza tym rozrywka jest dla mnie a nie ja dla rozrywki

0

@SelloutCrowd ale są różne strefy czasowe i nie da się wszystkim dogodzić. Teraz noc wcześnie jest :). Ja na 5 dni w tygodniu takie drzemki walne z 2x, także to też nie jest tak, że robię drzemki codziennie. Nie raz śpię 4,5h i funkcjonuje cały dzień.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?