- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1192 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1192 Culés
0
Lukaku wyceniony przez chelsea na 43m euro. Jakby mial sensowny kontrakt to z checia bym go wymienic za lewego.
1
@Szklaner I cyk, całowanie herbu xD.
6
@Szklaner Za 43mln? Tego wypalonego kalafiora? Chyba na łeb upadłeś. Skonczy w jakiejś Arabii.
0
@DonCarletto jak ma całować herb jak wszędzie i strzelać gola za golem - również jak wszędzie (pomijając Chelsea), to ja w to wchodzę.
@PatrykBarca "wypalony kalafior" ma 15 goli w "defensywnym" zespole (byłego już) Mourinho i 14 goli w kadrze. Chciałbym, żeby nasze kalafiory były tak wypalone.
0
@escarabajo Nie no chlop jest straszny. Miał 2 sezony katastrofalne. Nikt go nie chciał.
Znaczy chciał Juventus to kibice protestowali i temat upadł. W kadrze na MŚ dramat. No tym zespołom co on strzela to mlse strzelać każdy. I to za dużo mniejszą pensję.
1
@PatrykBarca W porządku Patryk, 43 bańki to za dużo, jednak ja bym go chętnie widział. Nie zgodzę się, że jest straszny.
0
@escarabajo Nie no zart. 31 lat. Chłop którego gra polega na wykańczaniu akcji.
Czyli profil podobnym do Lewego ,który to ma na wyższe poziome. A pokazał że w Barcy to nie wystarczy.
Lukkaku wyglada slabo w grze kombinacyjnej. W rozegraniu jeszcze gorzej.
Zdecydowane nie. Za darmo to może bym rozważył przy odejściu Lewego bo finansowo by to się opłacało.
0
@PatrykBarca Dla mnie obecnie lepszy jest Lukaku 31 letni niż 36 letni Lewy. Uwielbiam Roberta i bronię go często, no ale Lewy się kończy, czego nie mogę jeszcze powiedzieć o Lukaku.
0
@escarabajo on chyba chce do Saudi
0
@PatrykBarca tak wypalony ze w 9 druzynie serie a u mourinho ma 12 wiecej goli za sam zeszly rok.
Jakos w Belgii czy interze w ich grze im nie przeszkadzal, tym bardziej nie bedzie przeszkadzal tutaj. Juz nie mowiac ze poki co w la lidze to yamal by lewego przepchnal, a takiego lukaku to raczej nie dadza rady, wiec da on wiecej niz drewno ktoremu pilka oskakuje na 1,5m co mecz.
0
@mekston a niech idzie, tu tylko jest gdybanie na jego temat:)
1
@escarabajo Ale w czym lepszy? Konkretnie. Szanuje Twoje zdanie.
Ale on ma takie same braki jak Lewy. W rozegraniu i cyrkulacji piłki nie pomoże. Może lepiej by się potrafił zastawic. Ale to tyle.
0
@PatrykBarca lepszy w strzelaniu goli, z tego rozlicza się napastnika... Tak myślę..
0
@escarabajo Cxy ja wiem. No Lewy będąc straszny strzelał więcej będąc w Bayernie.
A tutaj już tak kolorowo to nie wygląda.
Nie mam pewności, a wręcz widzę Oczyma wyobraźni klocowatego Belga któremu liczą serię bez gola.
0
@PatrykBarca Myślę, że ani ja ani Ty się nie przekonamy, jednak takich skrzydłowych i pomocników, a zwłaszcza takiej "więzi" jaką miał Lewy z Mullerem to Lukaku nie miał i pewnie mieć z nikim już nie będzie. Ilość bramek Lewego w Bayernie mnie nie zaskakuje. Lukaku licznik się co sezon kręci +- 20 goli i patrząc na naszych napastników to za rozsądne pieniądze i z niskim kontraktem bym go próbował:)