La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

0

Wszystkim ktorzy sie odwodnili na mysl o Jurgenie warto przypomniec, ze zarabia on okolo 18 mln euro. Jesli ktos wierzy, ze mozna mu zaplacic w barcelonie chociazby polowe tej kwoty to gratuluje optymizmu.

2

@Szklaner Xavi zarabia teraz ponad połowę jego kontraktu :)

Zamykam wątek.

2

@Szklaner myślę, że lepiej zapłacić Jurgenowi i jego sztabowi nawet 15 baniek, niż ściągać zawodników nawet za 30/40 mln, którzy po kilku miesiącach się połamią przez niekompetentny sztab Xaviego.

0

@Aragorn33 tu nie jest kwestia tego czy warto tylko tego czy jest za co mu placic.
Poki co to sytuacja jest jak (parafrazujac) z dialogu kiepskich
Ferdek (lapcio): Na tych dzwigniach to ja zem zbudowal swoje imperium finansowe
Waldus (ktokolwiek): Jakie imperium jak ty nawet na browara nie masz.

0

@PatrykBarca wedlug lequipe zarabia 3,8mln

0

@Szklaner Jeżeli Laporta planuje i ma hajs na przynajmniej jeden transfer w granicach 50-60 mln to równie dobrze może znaleźć hajs na zatrudnienie Kloopa za dodatkowe 6-7 mln (bo Xavi wywalczył podwyżkę i ma dostawać chyba koło 9 mln dla siebie i 4,5 mln dla sztabu).

0

@Szklaner Bo kontrakt nie jest chyba zarejestrowany. Ale dostaje 8-10 mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?