La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

1

https://i.imgur.com/XiKqH8y.png

Ślepi albo głupi jak to nie jest stempel :) Ewidentnie depcze mu czubek buta a potem jeszcze kopie. Poniżej jeszcze video na którym idealnie z tyłu to widać. Od tego właśnie kontaktu zawodnik upada, dodał od Siebie, ale to jest karny. Tymbardziej, że zawodnik LP pierwszy trąca piłkę czubkiem.

https://packaged-media.redd.it/g9kbo98g90fc1/pb/m2-res_720p.mp4?m=DASHPlaylist.mpd&v=1&e=1706385600&s=c7110cf278fcbf15a4f9444bd45ee2f4b3105443#t=0

konto usunięte

0

@kuz
Najlepiej zróbmy piłkę nożną sportem bezkontaktowym. Gwiżdżmy każde, nawet marginalne kontakty jako faul. Może i wyniki będą po 18-15, ale będzie zabawnie

0

@bartas97 Przecież to jest wbicie się w rywala z bezpośrednim kontaktem w nogi, gdzie przeciwnik był pierwszy przy piłce. To nie jest karniątko tylko ewidentny karny a oni nawet tego nie sprawdzili. W każdą stronę powinien być. Dziesiątki lżejszych gwizdali w tej lidze.

0

@kuz Sytuacja jak sezon temu Kessie w meczu z Valencia i tam był brak karnego dla Valencii.

0

@takisobiektos No i wszyscy się tak samo dziwili, że go nie było. Hiszpania to stan umysłu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?