- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1243 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1243 Culés
2
Wczorajszy mecz sędziowała kobieta.Ciekawostka ze nie gwizdnęła Indianie ani jednego faulu w 4 kwarcie.
0
@Encore I teraz pytanie czy słusznie czy nie xd
0
@takisobiektos 2-3 powinni dostać i to w koncówce
0
@Encore i jaka jest dokładnie zależność między faktem, że to kobieta i nieodgwizdanymi faulami?
0
@Encore Inna sprawa ze sędziów masz 3.
0
@udarpawarotam To nie pierwszy jej występ gdzie brakuje jej dobrej oceny i cierpi na tym drugi zespół.
1
@Encore pewnie poprowadzi kolejne spotkanie Realu, żeby mogli strzelać rywali łokciami
0
@mekston Pewnie spisek był;
0
@takisobiektos znowu sobie ładnie dopowiadasz,
widać, że nie oglądasz La Ligi jeśli kwestionujesz fakty
0
@mekston Oglądam tylko Real/Barce bo oglądając tą nudną ligę musiałbym sobie oczy wydłubać. Ekstraklasa jest już ciekawsza.
0
@takisobiektos piszemy właśnie o meczach Barcy i Realu, ok, czyli oglądasz i nie widzisz faktów. Albo masz zdecydowane preferencje kogo tutaj wspierasz, bo inaczej tego nie da się określić.
Fakty są takie, że Real korzysta na pracy sędziów a my biorąc pod uwagę kolejne mecze jesteśmy pokrzywdzeni. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale takie są fakty.
0
@mekston Fakty są takie że sędziowie są bardzo słabi, a poziom sędziowania spada w dół z każdym sezonem i wy sie bedzie doszukiwać wspierania Realu, kibice Realu wspierania Barcy i jest to normalne.
0
@takisobiektos no nie, można ocenić na przestrzeni sezonu kto korzysta na błędach arbitrów mocniej i fakty są niezaprzeczalne. Jeśli oglądasz mecze Barcy i Realu to nie powinieneś mieć wątpliwości.
Słaby poziom sędziowania nie oznacza, że wszyscy tracą na tym po równo.
Bardzo słaba była tania próba wybrania 1 sytuacji rozstrzygniętej korzystnie dla Barcy, ale nie pokazania rzeczywistego bilansu.