La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

0

Prawda jest taka, że żaden poważny i myślący trener nie wpakuje się w taki syf, jakim jest aktualnie Barcelona. Smutna prawda, będą rzucane teraz nazwiska przez kilka miesięcy, a i tak skończy się na jakimś przeciętnym trenerze.

0

@prestigiacomo Bez przesady z tym syfem, jaki tu był ostatnio syf poza fatalną grą? Wiem, że mało kasy, ale w tej Barcelonie jest mega potencjał, jeśli jakiś poważny trener lubi wyzwania to spokojnie przyjdzie. Barca to nadal duża marka. Bardziej będzie problem z kasą dla trenera, jedynie przez to może się nie udać ściągnąć trenera z wyższej półki.

0

@Kamiloza91 Fatalna gra, mało kasy, a co za tym idzie brak perspektyw na potencjalną naprawę tej fatalnej gry. Przecież to jest właśnie ta definicja syfu. Nie jesteśmy w stanie rywalizować o najlepszych czy nawet dobrych zawodników z innymi zespołami, szukamy od 2 lat grajków, którym kończą się kontrakty i będzie można ich do siebie za darmo ściągać, a potem przekonywać ich progresywnymi kontraktami jak w przypadku Lewego czy Gundogana. Moim zdaniem naprawdę to tragicznie wygląda, no ale zobaczymy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?