La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

2

"FC Barcelona to "więcej niż klub", a Robert Lewandowski jest dla niej więcej niż piłkarzem. I już teraz znaczy więcej niż w ostatnich latach znaczył Leo Messi. Camp Nou wie, że lepiej trafić nie mogło. Polak "lewandyzuje" Dumę Katalonii."

(...)

"Dlatego "Herkules" Lewandowski znaczy teraz dla Barcelony więcej, niż znaczył Lionel Messi. Oczywiście, Argentyńczyk to piłkarski geniusz, jedna z głównych postaci najlepszej ery w historii klubu, ale działał w cieplarnianych warunkach. Gdy po dekadzie sukcesów przyszedł kryzys, nie udźwignął odpowiedzialności."

Pamiętam już wtedy tą opinię i jakie to bylo xD wówczas. Lewy zaliczył bardzo dobre wejście do klubu, ale szanujmy się.

Trzeba przyznać, że to "xd" zestarzało się jeszcze gorzej.

1

@mekston kto to powiedział xD

1

@tristan87 "człowiek gol" po hat tricku z Victorią. Świetnie to się zestarzało.

0

@mekston Leo kozak, wygrywa mistrzostwa swiata, rocznik 87 i nie gra juz w Barcelonie, szukano oszczednosci, a teraz Lewus paraliż rocznik 88 kopie sie po czole z chorym kontaktem. Brawo Lapcio

0

@Pedri16Future Jakiś debil.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?