- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1276 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
167
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1276 Culés
1
Widzę, że Argentyna U-23 wygrała dzisiaj 5-0 z Chile i przybliżyli się do awansu na IO w Paryżu.
Także teraz takie moje pytanie, jak z szansami u nich na awans? Chciałbym żeby awansowali bo mam nadzieję, że Leo Messi będąc cały rok na wakacjach w USA zagra na tym turnieju. Lubię oglądać turniej piłki nożnej podczas IO, a więc chciałbym jak najwięcej dużych gwiazd. Liczę, że Leo Messi czy Kylian Mbappe pojadą na IO.
@mekston @Lionel_Messi10 @MESSIah16 @Sysia11 @AFA Oznaczam ambasadę i "Argentyńczyków" bo podejrzewam, że te mecze oglądają i wiedzą mniej więcej jakie szanse na awans ma "ich" Argentyna.
Przy okazji możecie napisać czy Argentyna razem z Brazylią powinni awansować, jak to widzicie.
PS Kto może jechać z Hiszpanów na IO? Chodzi mi oczywiście o gwiazdy i piłkarzy Barcelony. Czy są już jakieś "przecieki"?
2
@Stinger_ ładnie pograli z Chile, mają szanse.
Ale zobaczymy bo z grupy wychodzą z Paragwajem który też wygrywał inne mecze a z ARG zremisował o to ARG uratowała ten remis.
Ciekawe czy gospodarz Wenezuela da rade wywalczyc wejscie do top4 kosztem Ekwadoru ale musza wygrac z Brazylia która o nic nie gra.
W Argentynie dobry turniej gra Thiago Almada na razie.
2
@Stinger_ Tak jak napisal @mekston , z Chile to byl meczyk kosmos;-)
Szanse wzrosly po tym meczu dzisiejszo-wczorajszym, mam nadzieje ze awansują bo tez chciałbym zobaczyć tam Leo Messiego ktory deklarowal ze jak awansuja to zagra ten turniej ;-)
A co do Almady to szydzili z niego na twitterze a okazuje sie że chlop mial tylko chwilkę zadyszkę i zlapal juz swoją kozak forme, dublet bramek i asysta nie bierze sie od tak ;-)
Na plus wczoraj tez El Diablito ;-)