La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

4

Ja wiem, że gramy straszne gówno w tym sezonie, ale to co sędziowie odpieprzają to dawno czegoś takiego nie widziałem. Dosłownie w każdym jednym meczu popełniają ogromny błąd lub błędy na niekorzyść Barcelony.

Na Roque oczywiście powinien być karny. Prawdopodobnie 2-0 i po meczu. No, ale faulu nie było. Rozumiem sędzia mógł nie widzieć. ALE VAR NAWET NIE ZAREAGOWAŁ.



Dosłownie kilka minut później chłop pakuje się od tyłu w nogi Roque i dosłownie centymetrów brakowało do bramki na 1-1.

Nie dość, że Barcelona gra takie gówno to jeszcze sędziowie sprawiają, że całkowicie odechciewa się te pieprzoną lige oglądać.

I to nie jest przypadek. Nie przez pół sezonu. Nie z różnymi sędziami. Takie sytuacje jak ta na Roque są sprawdzane na VARze przez kilka minut w innych meczach.

1

@Derean sędzia był chyba kilka metrów od sytuacji, on widział to, ale zdecydował że nie ma karnego, stąd pewnie brak varu.

0

@Pedri16Future W innych meczach sędzia podejmuje decyduje, a potem VAR magicznie wkracza :) To o czym mówisz rzadko obowiązuje i takie sytuacje są w 99% analizowane przez VAR.

0

@Derean a, to nie wiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?